KONST / Litografier / Litografi 15978003
nr 1597 8003
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Signerad ej numrerad. Bildmått: 42x29 cm, yttermått inklusive ram: 54x40 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 februari 2024
kl 20:43:41
500 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr